Jak ZADBAĆ o Rozwój Swojego Mózgu tak, żeby być bardziej WYDOLNYM i EFEKTYWNIEJSZYM w Swoim Działaniu? Poznaj Najskuteczniejsze 52 SPOSOBY, które pomogą Ci Rozwinąć Swój POTENCJAŁ i ZMIENIĆ Swoje Życie! "

Przeczytaj ten list do końca, a na własne oczy przekonasz się, że 3 godziny pracy nad Sobą da Ci REALNE Możliwości, które przekujesz w SUKCES u Siebie, u Klientów, i we własnym Biznesie. Zaczniesz działać na Maxa, co spowoduje, że Twój Biznes oraz Klienci będą USATYSFAKCJONOWANI ...

Drogi Przyjacielu,

 Witaj z tej strony Wojtek Maćkowski, Jakiś czas temu wiele osób pytało mnie, skąd ja biorę w sobie tyle radości i siły do działania, umiejętności? Skąd się bierze u mnie taka motywacja? „ Motywujesz ludzi do działania”  - mówią! I nie chwaląc się, tak rzeczywiście jest. Pomyślałem więc, żeby stworzyć PORADNIK, który nauczy innych ludzi Motywacji, Efektywnych oraz Szybkich Sposobów Nauczania oraz Systematycznej pracy nad Sobą.   Stworzyłem więc takiego ebooka, którego zaraz będziesz mieć w Swoich rękach!!!

Od Ciebie zależy, czy Twój ROZWÓJ Osobisty rozwinie się prawidłowo, czy jednak stanie w miejscu i a Ty szybko skończysz Swój Biznes, Rozwój, bo zabraknie Tobie SIŁY i MOTYWACJI. Wiesz o tym, że bez podstawowych NARZĘDZI do Sukcesu i Rozwoju Twoja kariera może szybko się skończyć? Twoja PRZEWAGA może być w tym, czego prawie 99,5 % Przedsiębiorców nie stosuje, ponieważ nie zna tych NARZĘDZI lub w działanie ich NIE WIERZY!!!

Dlatego jeżeli:

  • masz WIELKI problem z Motywacją;
  • nie wiesz, jak ODNALEŹĆ Swoją Pasję Życia;
  • jeżeli nie potrafisz SYSTEMATYCZNIE Pracować nad Sobą;
  • nie wiesz, jak szybko i skutecznie uczyć się niezbędnych rzeczy związanych z Twoim Biznesem;
  • brak Ci wiedzy, jak nauczyć się walczyć ze stresem, żeby łatwiej się pracowało;
  • Twoje nawyki powodują u Ciebie pogorszenie w Rozwoju, to ten PORADNIk jest właśnie dla Ciebie!!! Zmienisz Swój Rozwój Osobisty o 180 stopni na różnych płaszczyznach!!!

U! Na pewno mi się nie uda...

Tak samo myślałem jeszcze kilka lat temu... Wszystko jednak zaczęło się ZMIENIAĆ, gdy zacząłem stosować Narzędzia i Techniki zawarte w tym PORADNIKU. To spowodowało, że dzisiaj ja uczę innych, jak mają Siebie ZMIENIAĆ, aby zaczęli OSIĄGAĆ SUKCES!!!

 A co zrobię, gdy utknę w miejscu i nie będę wiedzieć, co dalej zrobić? ...

Dlatego jest Tobie potrzebny ten PORADNIK, żeby móc wracać do konkretnych ćwiczeń i pracować nad Sobą SYSTEMATYCZNIE. Wszystko MOŻESZ Osiągnąć jedynie z Twoją SYSTEMATYCZNĄ i Mądrą Pracą...

WYSTARCZY, ŻE ZACZNIESZ STOSOWAĆ  SYSTEMATYCZNIE WYBRANE TECHNIKI KAŻDEGO DNIA...

Pamiętaj, że bez praktycznego ćwiczenia, sprawdzania Swoich WYNIKÓW Zmiany nie nastąpią!!! Jeżeli zaczniesz praktykować poszczególne ćwiczenia z ebooka, to Twoja przemiana zacznie być widoczna. Dzięki temu, że w tym poradniku są konkretne Techniki, możesz TERAZ Zmienić Swoje Życie! Ja musiałem przez lata szukać, testować różne szkolenia, które dużo kosztowały. Ty masz je WSZYSTKIE w jednym miejscu!!! Sprawdzone, przetestowane, działające w 100% i dające MEGA Wyniki zarówno w Biznesie, jak i w Życiu Prywatnym.

Otrzymujesz ode mnie dzisiaj kilkadziesiąt konkretnie działających SPOSOBÓW. Jestem przekonany, że po przerobieniu tego materiału zaczniesz dostrzegać różnicę w Twoim Życiu przed szkoleniem, jak i w trakcie tego szkolenia.

Pomyśl sobie, jak WIELKIE będą Twoje Wyniki po wprowadzeniu tego materiału do Swojego Życia, czy Biznesu. Jaką możesz mieć przewagę nad innymi osobami, którzy nie stosuję nawet 50% tych Technik? Wyobraź Sobie, jak zostawiasz ich w tyle, a oni tylko patrzą z zazdrością, jak pniesz się w górę w Swoim Rozwoju... Chcesz być PIERWSZY i być NAJLEPSZY? Na pewno, dlatego zacznij już DZISIAJ stosować konkretny materiał zawarty w tym poradniku.

Dlaczego 99,5 % innych ludzi, przedsiębiorców nie stosuje tych technik?

Wystarczy popatrzeć na ich WYNIKI! Każdy dobrze rozwijający się przedsiębiorca stosuje Techniki, których nie chce ujawniać innym, żeby nie mieć dużej konkurencji. Chcą mieć nad innymi przewagę!! Wielkim Plusem jest to, że jest ich i tylko 0,5 %, dlatego Ty możesz do tego Wybitnego Grona dołączyć. Masz podane, jak na tacy Techniki, które w wielu Dziedzinach Życia POMOGĄ Tobie w Rozwoju!

Przykład #1 Systematyczna Praca nad Produktem

 Błąd w działaniu

Przedsiębiorca tworzy swój Produkt, który ma mu przynieść duży dochód finansowy. Jest to Produkt sezonowy związany z edukacją. Nadchodzi czas wdrożenia Produktu do sprzedaży, a Produkt jest jeszcze w powijakach! Co się wtedy dzieje? W związku z tym, że nie został on włączony o czasie do sprzedaży, przedsiębiorca traci dużo klientów, a co za tym idzie brak dużych możliwości zarobkowych. Jeżeli dana rzecz ( w tym przypadku Produkt ) nie jest Systematycznie wdrażana, o czasie, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że klient nie kupi od nas danego Produktu, ponieważ nigdy go nie zobaczy albo zdąży kupić inny, podobny Produkt!  Rozwiązanie – gdyby Przedsiębiorca Potrafił pracować SYSTEMATYCZNIE nad Sobą bądź nad Swoim Teamem, to Produkt wszedł by o czasie do sprzedaży. Nie muszę już wspominać o tym, że zarobki również by się pojawiły!!!

 Przykład #2 Fitness Mózgu

Błąd w działaniu

Uczysz się na pamięć przemówienia, które będziesz prezentować podczas WYKŁADU. Jesteś pewny, że wszystko jest dobrze zakodowane w Twojej głowie.  Nadchodzi czas wykładu, stres i w pewnym momencie pojawia się duża dziura w Twojej głowie!!! Panika, strach, nerwy, zapominasz przekazać bardzo istotne fakty z Twojej prezentacji. Rozwiązanie – Przyswajając sobie Techniki związane z tą dziedziną jesteś w stanie podczas stresu, szybkiego działania, w momencie, gdy coś zapomnisz odkodować sobie daną istotną informację, którą chcesz przekazać. Wynik tego może być bardzo Satysfakcjonujący!!!

 Przykład #3 Ćwiczenia Motywacyjne

Błąd w działaniu

 Twoim CELEM na najbliższy rok jest nauczenie się języka angielskiego. Chcesz w przyszłym roku zdobyć Klientów z zachodu,  do tego potrzebujesz nauczyć się płynnie języka. Inny przykład zamierzasz podróżować po świecie w celach rekreacyjnych bądź biznesowych. Przez pierwsze dni tygodnia nauka idzie Tobie bardzo dobrze. Twoje wyniki są wręcz oszałamiające. W pewnym momencie przychodzi ( a zawsze przychodzi) obniżenie Twojej Motywacji do konkretnego działania. Stwierdzasz, że chyba jednak Twój CEL musi poczekać do momentu, aż Motywacja sama przyjdzie. Mija czas, a ona nie przychodzi... Rozwiązanie – Codzienne SYSTEMATYCZNE Motywowanie się pozwoli Tobie w chwilach ciężkich, słabszej kondycji psychicznej na odniesienie SUKCESU. Dlatego tak ważne jest Motywowanie się do konkretnego Działania!!

Jak jedna mała ZMIANA może wpłynąć na Twoje Życie Prywatne i Zawodowe?

 Przejdź do formularza zamówień 

Jeżeli nadal nie wierzysz w siłę Technik, które mogą zmienić na Maxa Twoje Życie prywatne, jak i zawodowe, to podam Ci jeszcze jeden argument: Dzięki temu, że zacząłem się rozwijać utworzyłem dla ludzi takich, jak ja Grupę MasterMind ( Grupa Wsparcia), która wspiera się w Swoim Rozwoju. Spotykamy się raz w miesiącu poprzez hangouts i dzielimy tym, co udało nam się dokonać w poprzednim miesiącu. 

 Często słyszałem od Rodziny i Znajomych: „Zostaw to, do niczego Ci się to nie przyda!!! Nie zmienisz Swojego Życia!!!”

Jakie jest Twoje podejście do zmiany, do Rozwoju? Czy wierzysz bardziej tym osobom, które Ciebie odciągają, żeby coś ZMIENIĆ w Swoim Życiu? Często takie osoby same narzekają na wszystko i wszystkich i nic w życiu nie osiągają. Dlaczego? Bo wiecznie tylko marudzą i nic ze sobą nie robią!!! 

A może lepiej posłuchać osób, które rozpoczęły zmiany, które doszły dzięki nim do WIELKICH Rzeczy? Ja wybrałem tą drugą opcję i nie zawiodłem się!!!

Jeżeli nauczysz się Technik i zaczniesz je stosować w życiu, to czekają Ciebie zmiany o 180 stopni!!! Twoja wartość bardzo mocno podskoczy w górę!!! Jest wiele możliwości, żeby zmienić swoje dotychczasowe życie. Jeżeli brkuje Tobie pieniędzy, to musisz zacząć od zmiany Swojego życia. Tam tkwi problem, który trzeba rozwiązać. Jeśli chcesz zmian, musisz zmienć Swoje korzenie.

Jeśli zmienisz Swoje korzenie, uwierzysz w Siebie, w Swoje możliwości, zaczniesz wykorzystywać Techniki, których większość ludzi nie stosuje, to OSIĄGNIESZ Maxymalnie MOCNE Wyniki!!!

Ile Wart Jest Ta Wiedza, Która Pomoże Mi OSIĄGNĄĆ Niesamowite Rezultaty, Zmieni Moje Życie ?

Wyceniam mój cały Produkt na 117 $. Biorę jednak pod uwagę to, że nie wszystkich będzie stać na niego, ponieważ nie mają pieniędzy lub wierzą w światowy kryzys. Postanowiłem zatem oddać jego całą zawartość za 27 $.

Wiem, że jest to śmieszna cena, być może wpłynie to negatywnie na mój wizerunek, jednak ważniejsza jest dla mnie POMÓC większej ilości osób, którzy tego Produktu potrzebują i nie widzą szans za ZMIANY. Osobiście Wierzę w te Techniki, ponieważ u mnie zadziałały i zmieniły Moje Życie! Wiem również, że POMOGĄ one Tobie i zdziałają CUDA w Twoim Życiu oraz Biznesie.

 7 Rozdziałów premierowego materiału 30 stron do studiowania

Co dokładnie znajdziesz w środku...

 I Rozdział Ćwiczenia Motywacyjne

 · Jeżeli rozpoczniesz Swój Rozwój od Motywacji, konkretnych ćwiczeń, to szybko osiągniesz zamierzony CEL. Powiem Ci, że miałem chwile zwątpienia i gdyby nie te ćwiczenia, to bym tak daleko nie zaszedł.

· Poznasz 17 najważniejszych sposobów na Motywację. Dzięki nim możesz być Zwycięzcą lub przegranym, jeżeli ich nie wykorzystasz.

· Dowiesz się, jak w praktyce zastosować techniki Motywacyjne.

· Odkryjesz dla Siebie  najlepsze  techniki, które są dla Ciebie najodpowiedniejsze do Twojego Rozwoju.

· Zrozumiesz dzięki tym technikom, jak ważną rolę w Rozwoju Osobistym pełni Motywacja.

· Dzięki Poznaniu sposobów Motywacyjnych, zdobędziesz duży arsenał motywacyjny.  

II Rozdział Ćwiczenia na Fitness Mózgu

 · Dowiesz się, jak praktycznie zastosować poszczególne ćwiczenia na Twój mózg, żeby poprawnie zadziałały u Ciebie.

· Poznasz 10 sposobów na Fitness Mózgu, które po zastosowaniu dadzą Maxymalne Efekty rozwoju Twojego Mózgu.

· Zrozumiesz zaraz po zastosowaniu w praktyce poszczególnych sposobów, jaką dają one WIELKĄ Przewagę w rozwijaniu Swoich możliwości oraz jaką są SILNĄ Bronią nad Twoją Konkurencją.

· Zdradzę Tobie Moje ulubione Techniki, dzięki którym mój Rozwój Osobisty odnosi OGROMNE SUKCESY.

· O Technikach Rozwoju Swojego Mózgu nie dowiesz się tak po prostu w szkole, w pracy, w telewizji. Znajdziesz je tu w poradniku.

· Dlaczego warto systematycznie ćwiczyć Swój Mózg – przekonasz się zaraz po zastosowaniu tych praktycznych porad.

 III Rozdział Ćwiczenia na Systematyczność

 · Jak bardzo ważne jest systematyczne ćwiczenie danego przedsięwzięcia? Odkryjesz to po zastosowaniu i sprawdzeniu poszczególnych Technik w praktyce.

· Poznasz 10 sposobów na Systematyczną Pracę nad Sobą, które pomogą Tobie odnaleźć w Sobie systematyczność w działaniu.

· Podam Ci w  prosty sposób, jak masz poszczególne Techniki zastosować. Zobaczysz, jakie to banalnie proste.

· Zobaczysz, jak bardzo w Życiu osobistym oraz w Biznesie potrzebna jest Ci Syetematyczna Praca nad Sobą.

· Wybrane specjalnie dla Ciebie Techniki pomogły mi w zwiększeniu WYDAJNOŚCI Swojego Biznesu.

· Sprawdź w praktyce przez minimum tydzień, jaka jest różnica między brakiem systematyczności, a zastosowaniem jej w Swoim Życiu.

 IV Rozdział Ćwiczenia na Odnalezienie Swoich Pasji

 · Odkryjesz w końcu Swoją Pasję dzięki POZNANIU konkretnych 9 Sposobów.

·  Wykorzystanie chociażby jednego ze Sposobów może ZMIENIĆ twoje Życie.

·  Sposoby, które Tobie przedstawiam stosują w Swojej pracy z innymi Osobami najwięksi Mentorowie.

· Otrzymasz gotowe pytania, które przybliżą Ciebie do Poznania Swojej Pasji.

· Otrzymasz również możliwość sprawdzenia Swojej Osobowiści zaraz, po napisaniu do Mnie na maila. Wykorzystując tą wiedzę możesz sprawdzić Swoje silne, jak i słabe STRONY, co spowoduje, że łatwiej będzie Tobie dobrać odpowiednie Narzędzia do Rozwoju Osobistego.

 V Rozdział Ćwiczenia na Przezwyciężenie STRESU

 · Poznasz SPOSOBY na Zmniejszenie Swojego STRESU, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie funkcjonować.

· Wykorzystasz Twoje nowo poznane UMIEJĘTNOŚCI do radzenia Sobie ze STRESEM.

· Dlaczego tak ważne jest stosowanie Technik Radzenia Sobie ze STRESEM? Ponieważ STRES może ZABIĆ!!!

· Zobaczysz, że ZARAZ po prawidłowym zastosowaniu Technik POCZUJESZ SIĘ Lepiej, gdy dopadnie Ciebie STRES.

· Poczujesz ulgę, że w końcu masz Sposoby, żeby walczyć z Twoim NAJWIĘKSZYM Wrogiem.

VI Rozdział Ćwiczenia ZMIANĘ Nawyków

 · Poznasz konkretne ćwiczenia, dzięki którym ZMIENISZ Swoje NAWYKI, które mogą ZMIENIĆ całkowicie Ciebie i Twój Biznes.

· Zobaczysz w praktyce, jak ważne są NAWYKI dobrze zostosowane.

· Jak zaprojektować Swój NAWYK tak, żeby Odnosił Dobry Skutek? Dzięki odpowiedniej Technice pokazanej w poradniku, nauczysz się tego ROBIĆ!

· Dlaczego potrzebujesz minimum 30 dni do zmiany Nawyków? Jeżeli chcesz, żeby „wszedł” Tobie w krew, to zastosujesz instrukcję obsługi podaną w ebooku.

· Gdy ZAATAKUJE Ciebie konkretny zły Nawyk, to co masz Zrobić? Tego również się dowiesz, jak zadziałać z intruzem!!!

 VII Rozdział jak Praktyka czyni MISTRZA

· Pokażę Tobie na własnym DOŚWIADCZENIU, jak praktyka Czyni Mistrza.

· Zobaczysz Tobie miejsca, w których z łatwością możesz się ROZWIJAĆ.

· Uzmysłowisz Sobie, że im WIĘCEJ miejsc, gdzie działasz, tym lepiej z Twoją REKLAMĄ, a przede wszystkim z Marką OSOBISTĄ.

· WYSTARCZY zacząć Stosować Jeden Sposób, a potem dzięki Systematycznej Pracy nad Sobą wdrażać kolejne SPOSOBY. Po przerobieniu powyższych Rozdziałów nie będzieto dla Ciebie kłopot. 

Bonus #1  PERSWAZYJNE NAGŁÓWKI

Nagłówki, które za chwilę OTRZYMASZ są Niezbędne do Rozwoju Twojego Biznesu, tworzenia POSTÓW na Facebooku, Ofert Reklamowych. Są to WZORY Nagłówków, które zawsze możesz mieć przy Sobie i w każdej chwili w danej dziedzinie Rozwojowej WYKORZYSTAĆ.  

Bonus #2 PACZKI GRAFIK REKLAMOWYCH

Paczki Grafik, które za chwile otrzymasz możesz śmiało WYKORZYSTAĆ do Tworzenia Swoich Postów na Facebooku, do Bloga, Fanpage’a, Ofert Reklamowych. Grafikę możesz edytować w programie graficznym ( darmowym) Gimp

30 Dniowa Gwarancja SATYSFAKCJI

Masz 30 dni na testowanie Tej WIEDZY w Swoim Życiu oraz Biznesie. Jeżeli stwierdzisz, że ta Wiedza nie jest dla Ciebie, to od razu bez wahania i zbędnych słów ZWRACAM Tobie gotówkę!  

Jeżeli masz jakieś pytania do Mnie, to WYSTARCZY odezwać się na Mojego maila: mackowski.wojciech@o2.pl  

Jeżeli na prawdę CHCESZ Zmienić Swoje Życie, Biznes, to Wiedza zawarta w tym Ebooku jest NIEZBĘDNA, żeby to OSIĄGNĄĆ. Dostęp do Poradnika oraz Bonusów otrzymasz NATYCHMIAST po dokonaniu zamówienia.

Wojtku WYŚLIJ Mi Poradnik to ZMIANY Mojego Życia oraz Biznesu, dzięki któremu ODMIENIE Swoje Życie. 

27, 00 zł

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.